A titkolt történelemben szívesen elmerülő olvasók manapság egyre többet találkozhatnak az Anunnakik népével foglalkozó írásokkal. De ki is volt tulajdonképpen a szóban forgó nép és miért az elfeledett könyvtárak poros polcairól kerülnek elő a róluk szóló elbeszélések?
Az Anunnakik impériuma, a híres író, Jan Erik Sigdell könyve Mezopotámiába repíti vissza a titkokra éhező, kíváncsi olvasót. A több ezer éves ékírásos emlékek megőrizték az ókori nemzet ténykedését, olyan próféciákat a napvilágra hozva, amelyek nemcsak a múltunkra voltak nagy hatással, de jó eséllyel a jelenünkre és a jövőnkre is rányomják a bélyegüket.
Ha a mélyére ásunk a történetnek –más választásunk egyébként nem is lesz, tekintve a könyv lebilincselő elbeszélésmódját és érdekfeszítő leírásait- rájövünk arra, hogy a kialakulóban lévő Új Világrend is nagymértékben ezen ősi nép eszméiből táplálkozik. Nem szeretnénk azonban előre lelőni a poént, tehát, amennyiben érdekesnek tartja a témát, mindenképpen érdemes elolvasnia Az Anunnakik impériuma című alkotást.